Podrobnosti izdelka
| Podjetje | Anji Guyou Furniture Co., Ltd |
| Model | Y-1-2443 |
| Opis | Osnovni igralni stol |
| Material | Visokokakovosten PVC, enak material kot avtosedež |
| Pena | Pena visoke gostote za hrbet, pena za polno strjevanje na sedežu |
| Naslon za roke | PP Nastavljiv naslon za roke |
| Mehanizem | Nagibni mehanizem |
| Plinsko dvigalo | 100 mm plinsko dvigalo razreda 2 ali 3 ali 4 |
| Osnova | 350 mm ali 320 mm najlonska osnova |
| Castor | 50 mm PU kolesce |
| MOQ | 164 kosov |
| Plačilo | T/T (30 % depozit, stanje proti kopiji B/L) |
| Čas dostave | 30 dni po prejetem pologu |
| Pristanišče za nakladanje | Šanghaj ali Ningbo, Kitajska |









Priljubljena oznake: y-1-2443 pink racing style osnovni pisarniški stol z visokim naslonom računalniški stol, Kitajska y-1-2443 pink racing style osnovni pisarniški stol z visokim naslonom računalniški stol proizvajalci, dobavitelji, tovarna














