Hitri podatki
| Tip: |
Pisarniško pohištvo |
Posebna uporaba: |
Pisarniški stol |
Splošna uporaba: |
Komercialno pohištvo |
| Material: |
Sintetično usnje |
Zloženo: |
št |
slog: |
Direktorski stol, dvižni stol, mrežasti stol, vrtljivi stol, računalniški stol |
| Velikost: |
67*53*115---121cm |
Kraj izvora: |
Zhejiang, Kitajska (celinska) |
Blagovna znamka: |
Guyou ali OEM |
| Številka modela: |
Y-1871 |
Tkanina: |
perilo |
Pena: |
Pena visoke gostote |
| Les: |
Vezan les |
Naslon za roke: |
PP naslon za roke |
Šasija: |
Zaklepni-nagibni mehanizem |
| plinsko dvigalo: |
100 mm plinsko dvigalo razreda 2, opravljen test BIFMA |
Pokrov proti prahu: |
PP |
Osnova: |
Najlonska podlaga |
| Castor: |
Kolesce iz najlona, ne poškoduje tal |
Pakiranje in dostava
| Podrobnosti pakiranja: | Standardna izvozna škatla; en kos na karton. |
| Podrobnosti dostave: | 30 dni po prejemu depozita |
Y-1871 Pretty Fabric Računalniški stol Tajniški stol Pisarniški stol
| Podjetje | Anji Guyou Furniture co., LTD |
| Model | Y-1871 |
| Material | Tkanina |
| Opis | Računalniški stol |
| Naslon za roke | PP naslon za roke |
| Mehanizem | Nagibni mehanizem |
| Plinsko dvigalo | 100 mm |
| Pokrov proti prahu | Plastični material, črne barve, 3 plasti |
| Osnova | 270 najlonska osnova |
| Castor | Kolesce iz najlona |
| Širina sedeža | 48 cm |
| globina sedeža | 43 cm |
| višina sedeža | 45-53 cm |
| hrbtna širina |
46 cm |
| višina hrbta | 94--104 cm |
| Velikost kartona | 66*33*57, rjav izvozni karton |
| Nakladanje QTY/20'kontejnerja | 252 kosov |
| Nakladanje QTY/40'kontejnerja | 504 kosov |
| Nalaganje QTY/40'HQ | 592 kosov |
| MOQ | 100 kosov |
| Plačilo | T/T (30 % depozit, stanje proti kopiji B/L) |
| Čas dostave | 30 dni po prejemu pologa |
| Pristanišče za nakladanje | Šanghaj ali Ningbo, Kitajska |








Priljubljena oznake: y-1871 lep računalniški stol tajniški stol pisarniški stol, Kitajska y-1871 lep računalniški stol tajniški stol pisarniški stol proizvajalci, dobavitelji, tovarna














