Pisarniški delovni stol za odrasle z visokim naslonjalom, dirkaški računalniški računalniški stol, ergonomski e-športni igralski stol

Podrobnosti izdelka
| Podjetje | Anji Guyou Furniture Co., Ltd |
| Model | Y-2-2446 |
| Ime izdelka | E-gaming stol za e-šport |
| Opis | Igralni stol Balck and Red z nagibom za 180 stopinj |
| Tkanina | Visokokakovosten PVC, enak material kot avtosedež |
| Pena | Pena visoke gostote za hrbet, pena za polno strjevanje na sedežu |
| Naslon za roke | 2D naslon za roke |
| Mehanizem | Zaklepni-nagibni mehanizem |
| Plinsko dvigalo | 100 mm plinsko dvigalo razreda 2 ali 3 ali 4 |
| Osnova | 350 mm, osnova iz najlona |
| Castor | 60 mm PU kolesce |
| MOQ | 170 kosov |
| Plačilo | T/T (30 % depozit, stanje proti kopiji B/L) |
| Čas dostave | 30 dni po prejetem pologu |
| Pristanišče za nakladanje | Šanghaj ali Ningbo, Kitajska |










Priljubljena oznake: y-2-2446 pisarniški stol za odrasle z visokim naslonom v dirkalnem slogu računalniški računalniški stol ergonomski stol za e-športne igralce, Kitajska y-2-2446 pisarniški stol za odrasle z visokim naslonjalom v dirkalnem stilu računalniški računalniški računalniški stol ergonomski e-športni igralski stol proizvajalci, dobavitelji, tovarna













