
Y-2410 Veleprodajni logotip po meri PU usnjeni stol z visokim naslonom za računalniške igre, računalniški igralni stol z oporo za noge
Podrobnosti izdelka
| Podjetje | Anji Guyou Furniture Co., Ltd |
| Model | Y-2410 |
| Ime izdelka | Osnovni igralni stol |
| Opis | Balck and Red igralni stol |
| Material | Visokokakovosten PVC, enak material kot avtosedež |
| Pena | Pena visoke gostote za hrbet, pena za polno strjevanje na sedežu |
| Naslon za roke | PP Nastavljiv naslon za roke |
| Mehanizem | Nagibni mehanizem |
| Plinsko dvigalo | 100 mm plinsko dvigalo razreda 2 ali 3 ali 4 |
| Osnova | 350 mm ali 320 mm najlonska osnova |
| Castor | 50 mm PU kolesce |
| MOQ | 164 kosov |
| Plačilo | T/T (30 % depozit, stanje proti kopiji B/L) |
| Čas dostave | 30 dni po prejetem pologu |
| Pristanišče za nakladanje | Šanghaj ali Ningbo, Kitajska |





Ergonomska oblika vezne roke
V skladu z naravno krivuljo roke, priročno po ležanju.

Blazina za vse kolčne sklepe
Razširjen dizajn z blazino iz gobe visoke gostote.
zadebelitev, sedežna površina mehka, sedeča ni boleča

Priročna zložljiva noga
Noga se lahko poljubno razširi in umakne, udobno
in priročno

BARVNI ZASLON





pogosta vprašanja
V: Zakaj mi?
2. Strokovni nasveti za pomoč pri nakupu želenega izdelka
3.Professional izvoz storitev ekipa storitev v poslu.
4. Storitev prilagajanja je na voljo, 0EM in ODM poslovanje je cenjeno.
5. Vse izdelke bomo skrbno pregledali in preizkusili, da zagotovimo, da ni poškodb in izgube.
6. Uspeh našega sodelovanja je lahko zagotovljen, ker je naše podjetje verodostojen in pošten partner.
V: Zakaj ne bi blaga poslali v enem tednu?
V: Te lahko obiščem?
naših-hišnih izdelkov, se obrnite na nas, da se dogovorimo za sestanek.
Priljubljena oznake: y-2410 veleprodajni računalniški igralni stol z logotipom po meri z visokim naslonom za računalniške igrice z naslonom za noge, Kitajska y-2410 veleprodajni računalniški stol za računalniške igrice z visokim naslonom z logotipom po meri y-2410 proizvajalci, dobavitelji, tovarna













