Ta igralni stol Y-2582 z visokim naslonom je zasnovan v skladu z zahtevami igralca glede kakovosti, udobja in ravni videza.
Prvič, igralni stol je narejen iz kovinskega ogrodja namesto iz vezanega lesa, kar lahko poskrbi za večjo varnost in vzdržljivost igralnega stola.
Drugič, igralni stol ima veliko več funkcij v primerjavi s tradicionalnimi pisarniškimi stoli. Ena najpomembnejših funkcij je nagibanje do 180 stopinj. Ko je igralec utrujen po večkratnem igranju računalniške igrice, lahko ta igralni stol uporabi za spanje. To je zelo udobno.
Končno je prvo oko, ki ga vidimo pri igralnem stolu, raven videza. Ta igralni stol izgleda zelo klasično in združuje tradicijo z modernim. Lahko si ogledate dolgo časa in vam ne bo dolgčas.
Na splošno je ta igralni stol vreden za vas.


| Podjetje | Anji Guyou Furniture Co., Ltd |
| Model | Y-2582 |
| Ime izdelka | Igralni stol z visokim naslonom |
| Opis | Igralni stol z visokim hrbtom in naklonom za 180 stopinj |
| Tkanina | Visokokakovosten PVC, enak material kot avtosedež |
| Pena | Pena visoke gostote za hrbet, pena za polno strjevanje na sedežu |
| Naslon za roke | 4D naslon za roke |
| Mehanizem | Žabji mehanizem |
| Plinsko dvigalo | 100 mm plinsko dvigalo razreda 2 ali 3 ali 4 |
| Osnova | 350 mm, Barvna kovinska podlaga |
| Castor | 60 mm PU kolesce |
| MOQ | 50 kosov |
| Plačilo | T/T (30 % depozit, stanje proti kopiji B/L) |
| Čas dostave | 30 dni po prejetem pologu |
| Pristanišče za nakladanje | Šanghaj ali Ningbo, Kitajska |







Q1. Ali ste tovarna ali trgovsko podjetje?
O: Smo proizvajalec. Naša tovarna je opravila certifikat ISO 9001:2015 in ISO 14001: 2015 ter presojo Ul. Storimo za 1000+ strank iz 100+ držav v 23 letih.
Q2. Kateri so vaši glavni izdelki?
O: Glavni izdelki, s katerimi se naša korporacija ukvarja, so pisarniško pohištvo, vključno z igralnim stolom Y-2582 z visokim naslonom, pisarniškimi stoli, igralnimi stoli, barskimi stoli, dirkalnimi stoli itd.
Q3. Ali lahko pred naročilom dobim brezplačen vzorec?
O: Da, seveda. Prosimo, da najprej plačate pristojbino za vzorec in stroške prevoza, mi pa vam bomo vrnili pristojbino za vzorec po oddaji uradnega naročila.
Q4. Ali lahko sprejmete naročila OEM ali ODM?
O: Da, lahko. Dobrodošli so tudi naročila po meri.
V5. Kakšni so vaši pogoji dostave?
A: FOB, EXW, CIF, DDP in tako naprej.
V6. Kakšen je vaš dobavni rok?
O: 25-35 dni.
V7. Ali lahko daste garancijo za naše izdelke?
O: 2 leti garancije, nadzorujemo kakovost v skladu s sistemom ISO 9001:2015. Obljubimo, da bomo zamenjali vse pokvarjene izdelke
Priljubljena oznake: y-2582 igralni stol z visokim naslonom, Kitajska y-2582 igralni stol z visokim naslonom proizvajalci, dobavitelji, tovarna
















