Hitri podatki
| Tip: |
Pisarniško pohištvo |
Posebna uporaba: |
Pisarniški stol |
Splošna uporaba: |
Komercialno pohištvo |
| Material: |
Kovina |
Vrsta kovine: |
Železo |
Zloženo: |
št |
| slog: |
Direktorski stol, Classic |
Kraj izvora: |
Zhejiang, Kitajska (celinska) |
Blagovna znamka: |
fant ti |
| Številka modela: |
Y-2777C |
Tkanina: |
PU |
Pena: |
Visoka gostota |
| Les: |
Vezan les |
Naslon za roke: |
Poslikavo oblazinjen nastavljiv naslon za roke |
Okvir: |
Kromiran okvir |
| Kakovost: |
visoko |
Pakiranje: |
Standardna izvozna škatla |
Uporaba: |
Računalnik |
| Cena: |
Tekmovalno |
Pakiranje in dostava
| Podrobnosti pakiranja: | Starand izvozna škatla, en kos na škatlo |
| Podrobnosti dostave: | 30 dni po prejemu depozita |
Y-2777C Vrhunski rjavi sejni stoli s srednjim hrbtom in naslonjali za roke
| Podjetje | Anji Guyou Furniture co., LTD |
| Model | Y-2777C |
| Material | Sprednji PU, zadnji in stranski pvc |
| Opis | Pisarniški stol z visokim naslonom |
| Naslon za roke | pp naslon za roke |
| Pokrov proti prahu | plastika, 3 plasti |
| Osnova | jeklo chormed |
| Castor | brez kolesca |
| Širina sedeža | 53 cm |
| globina sedeža | 52 cm |
| višina sedeža | 64 cm |
| hrbtna širina | 50,5 cm |
| višina hrbta |
65 cm |
| Velikost kartona | 69*35*64 cm |
| Pakiranje | 1pc/ctn, rjava škatla |
| N.W/G.W | 15/16 kg |
| Nalaganje QTY | 166/20'.358/40'.420/40HQ |
| MOQ | 80 kosov |
| Plačilo | T/T (30 % depozit, stanje proti kopiji B/L) |
| Čas dostave | 30 dni po prejemu depozita |
| Pristanišče za nakladanje | Šanghaj ali Ningbo, Kitajska |









Priljubljena oznake: y-2777c high{3}}end rjavi srednje zadnji stoli za sestanke z nasloni za roke, Kitajska y-2777c high-end rjavi srednje zadnji sejni stoli z nasloni za roke proizvajalci, dobavitelji, tovarna














