Hitri podatki
Tip: pisarniško pohištvo
Posebna uporaba: pisarniški stol
Splošna uporaba: komercialno pohištvo
Material: kovina
Vrsta kovine: železo
Zloženo: št
Stil: direktorski stol, dvižni stol, vrtljivi stol
Velikost: hrbet: 50*71 cm; sedež:50*50cm; višina sedeža: 46-56 cm
Kraj izvora: Zhejiang, Kitajska (celinska)
Blagovna znamka: Guyou ali OEM
Številka modela: Y-2853
material: PU usnje
barva: črna
naslon za roke: PP
mehanizem: zaklepni-nagibni mehanizem
plinsko dvigalo: 800 mm plinsko dvigalo razreda 2
pokrov proti prahu: črni PP
osnova: najlonska osnova
kolesce: kolesce iz najlona
MOQ: vzorec: 1 kos; poskusno naročilo: 20 kosov; uradno naročilo: 50 kosov
garancijska doba: običajno je 2 leti
Pakiranje in dostava
| Podrobnosti pakiranja: | standardni izvozni karton, en kos na karton |
|---|---|
| Podrobnosti dostave: | 30 dni po prejetem pologu |
Y-2853 Poceni, visokokakovostna ledvena podpora, mehak dizajn, dvižni pisarniški stol, vroča prodaja
| Podjetje | Anji Guyou Furniture co., LTD |
| Model | Y-2853 |
| Material | Sprednji PU, zadnji in stranski pvc |
| Opis | Vrtljivi stol |
| Naslon za roke | PP naslon za roke |
| Mehanizem | Zaklepni-nagibni mehanizem |
| Osnova | Najlonska podlaga |
| Castor | Kolesce iz najlona |
| Plinsko dvigalo | 80 mm plinsko dvigalo razreda 2 |
| Širina sedeža | 50 cm |
| globina sedeža | 50 cm |
| višina sedeža | 46-56 cm |
| hrbtna širina | 50,5 cm |
| višina hrbta |
50*71 cm |
| N.W/G.W |
17/18,5KG |
| Velikost kartona | 71*27*56 cm |
| Pakiranje | 1pc/ctn, rjava škatla |
| Nakladanje QTY/kontejner | 420 kosov/40 HQ |
| MOQ | 50 kosov |
| Plačilo | T/T (30 % depozit, stanje proti kopiji B/L) |
| Čas dostave | 30 dni po prejetem pologu |
| Pristanišče za nakladanje | Šanghaj ali Ningbo, Kitajska |









Priljubljena oznake: y-2853 poceni visokokakovostni dvižni pisarniški stol z mehkim dizajnom, vroča prodaja, Kitajska y-2853 poceni visokokakovostni dvižni pisarniški stol z mehkim dizajnom, vroča prodaja proizvajalci, dobavitelji, tovarna














