Hitri podatki
Tip: pisarniško pohištvo
Posebna uporaba: pisarniški stol
Splošna uporaba: komercialno pohištvo
Material: kovina
Vrsta kovine: železo
Zloženo: št
Stil: dvižni stol, vrtljivi stol
Velikost: 63*63*113-121cm
Kraj izvora: Zhejiang, Kitajska (celinska)
Blagovna znamka: Guyou
Številka modela: Y-2867
blago: PU+PVC
naslon za roke: lakiran oblazinjen naslon za roke
plinsko dvigalo: 80 mm plinsko dvigalo razreda 2
osnova: najlonska osnova
kolesce: kolesce iz najlona
ODM&OEM: Sprejemljivo
MOQ: 50 kosov
Majhno naročilo: sprejemljivo
Nosilna teža: 160 kg
Garancija: Brezplačno popravilo delov v 12 mesecih, če ni poškodb,-ki jih povzroči človek
Pakiranje in dostava
| Podrobnosti pakiranja: | Starand izvozna škatla, en kos na škatlo |
|---|---|
| Podrobnosti dostave: | 30 dni po prejemu depozita |
Y-2867 Nov dizajn usnjenega računalniškega stola Vrtljivi pisarniški stol
| Podjetje | Anji Guyou Furniture co., LTD |
| Model | Y-2867 |
| Material | Sprednji PU, zadnji in stranski pvc |
| Opis | računalniški stol |
| Naslon za roke | barvanje naslonjala za roke |
| Mehanizem | nagibni mehanizem |
| Pokrov proti prahu | 3 plasti .plastika |
| Osnova | najlonsko podlago |
| Castor | najlonsko kolesce |
| Raztezanje plinskega dvigala | 80 mm |
| Širina sedeža | 52 cm |
| globina sedeža | 54 cm |
| višina sedeža | 44,5-54,5 cm |
| hrbtna širina | 51 cm |
| višina hrbta |
62 cm |
| N.W/G.W |
14,8/16,3KGS |
| Pakiranje | 1pc/ctn, rjava škatla |
| MOQ | 50 kosov |
| Plačilo | T/T (30 % depozit, stanje proti kopiji B/L) |
| Čas dostave | 30 dni po prejemu pologa |
| Pristanišče za nakladanje | Šanghaj ali Ningbo, Kitajska |











Priljubljena oznake: y-2867 nov dizajn usnjenega računalniškega stola vrtljiv pisarniški stol, Kitajska y-2867 nov dizajn usnjenega računalniškega stola vrtljiv pisarniški stol proizvajalci, dobavitelji, tovarna













