Hitri podatki
| Tip: |
Pisarniško pohištvo |
Posebna uporaba: |
Pisarniški stol |
Splošna uporaba: |
Komercialno pohištvo |
| Material: |
Kovina |
Vrsta kovine: |
Železo |
Zloženo: |
št |
| slog: |
Direktorski stol, dvižni stol, vrtljivi stol, pisarniški stol |
Kraj izvora: |
Zhejiang, Kitajska (celinska) |
Blagovna znamka: |
fant ti |
| Številka modela: |
Y-2893 |
Tkanina: |
PU+PVC |
Pena: |
Pena visoke gostote |
| Les: |
Vezan les |
Naslon za roke: |
Slikanje oblazinjen naslon za roke |
Šasija: |
Zaklepni-nagibni mehanizem |
| Pokrov proti prahu: |
PP |
Osnova: |
Slikarska najlonska podlaga |
Castor: |
Najlon |
| Cena: |
Tekmovalno |
Pakiranje in dostava
| Podrobnosti pakiranja: | Starand izvozna škatla, en kos na škatlo |
| Podrobnosti dostave: | 30 dni po prejemu depozita |
Y-2893 črn usnjen vrtljiv pisarniški stol šef/vodstveni pisarniški stol
| Podjetje | Anji Guyou Furniture co., LTD |
| Model | Y-2893 |
| Material | Sprednji PU, zadnji in stranski pvc |
| Opis | pisarniški stol s počivalnikom |
| Naslon za roke | plastični naslon za roke |
| Mehanizem | mehanizem za počivalnik, gor in dol, nagnjen, lahko se uporablja kot postelja |
| Plinsko dvigalo | 60 mm, črna barva, TUV certifikat |
| Pokrov proti prahu | plastika, 3 plasti |
| Osnova | najlonsko podlago |
| Castor | Črno najlonsko kolesce |
| Širina sedeža | 53 cm |
| globina sedeža | 51 cm |
| višina sedeža | 47-53 cm |
| hrbtna širina | 52 cm |
| višina hrbta |
90 cm |
| Velikost kartona | Velikost L |
| Pakiranje | 1pc/ctn, rjava škatla |
| Nalaganje QTY/40'HQ | 400 kosov |
| MOQ | 50 kosov |
| Plačilo | T/T (30 % depozit, stanje proti kopiji B/L) |
| Čas dostave | 30 dni po prejemu pologa |
| Pristanišče za nakladanje | Šanghaj ali Ningbo, Kitajska |









Priljubljena oznake: y-2893 črn usnjen vrtljivi dvižni pisarniški stol šef/vodstveni pisarniški stol, Kitajska y-2893 črn usnjen vrtljivi dvižni pisarniški stol šef/vodstveni pisarniški stol proizvajalci, dobavitelji, tovarna














