Črno-rumen pisarniški stol v dirkalnem slogu Y-2899
Ta črno-rumeni pisarniški stol Y-2899 Racing Style je zasnovan v skladu z zahtevo igralca po kakovosti, udobju in ravni videza.
Prvič, igralni stol je izdelan iz standardne močne vezane plošče debeline 1,2 cm, kar lahko poskrbi za večjo varnost in vzdržljivost igralnega stola.
Drugič, igralnemu stolu je dodanih veliko več funkcij v primerjavi s tradicionalnimi pisarniškimi stoli. Ena najpomembnejših funkcij je nastavitev naslona za roke. Prednost je v tem, da lahko igralni stol preprosto potisnemo pod pisarniško mizo. Lahko prihrani pisarniški prostor. To je zelo udobno.
Končno je prvo oko, ki ga vidimo pri igralnem stolu, raven videza. Ta igralni stol izgleda zelo klasično in združuje tradicijo z modernim. Lahko si ogledate dolgo časa in vam ne bo dolgčas.
Na splošno je ta igralni stol vreden za vas.




| Podjetje | Anji Guyou Furniture Co., Ltd |
| Model | Y-2899 |
| Ime izdelka | Črno-rumen pisarniški stol Racing Style |
| Opis | Črni in rumeni igralni stol |
| Tkanina | Visokokakovosten PU, enak material kot avtosedež |
| Pena | Pena visoke gostote za hrbet in sedalo |
| Naslon za roke | Slikanje oblazinjen naslon za roke |
| Mehanizem | Zaklepni-nagibni mehanizem |
| Plinsko dvigalo | 100 mm plinsko dvigalo razreda 2 ali 3 ali 4 |
| Osnova | 350 mm, podstavek iz najlona za barvanje |
| Castor | 50 mm PU kolesce |
| MOQ | 50 kosov |
| Plačilo | T/T (30 % depozit, stanje proti kopiji B/L) |
| Čas dostave | 30 dni po prejetem pologu |
| Pristanišče za nakladanje | Šanghaj ali Ningbo, Kitajska |




Anji Guyou Furniture Co., LTD je 25 let profesionalni proizvajalec pisarniških stolov v dirkalnem slogu v črni in rumeni barvi.
Imamo več kot 80 izkušenih zaposlenih, ki zagotavljajo dobro in učinkovito proizvodnjo.
Imamo tudi 10 višjih prodajnih kadrov, ki strankam ponujajo-rešitev na enem mestu.
Imamo 5-člansko oblikovalsko ekipo, ki našim strankam pomaga pri večji prilagodljivosti pri storitvah OEM.
Leta 1996 smo začeli poslovati s pisarniškimi stoli v Šanghaju.
2001 smo ustanovili lastno podjetje z imenom Shanghai Meisheng Furniture Co., Ltd. Med letoma 2001 in 2010 smo zgradili dobre poslovne odnose z vladnimi agencijami, visokošolskimi ustanovami, bankami, poslovnimi centri in številnimi drugimi strankami.
Leta 2010 smo se vrnili v Anji in ustanovili Anji Yuanheng Furniture Co., ltd. Še vedno ohranjamo poslovne odnose s strankami v Šanghaju, nekaj strank pa porabimo tudi na drugih področjih.
Leta 2012 smo ustanovili Anji Guyou Furniture Co., Ltd in začeli izvažati naše pisarniške stole na čezmorsko tržišče.
2016, po večletnem razvoju, se moramo preseliti v novo tovarno, da izpolnimo zahteve po poslovni rasti.
Leta 2018 se je naš prodajni oddelek preselil v novo pisarno v Hangzhouju, da bi sprejeli več odličnih članov, da se pridružijo in ponudijo bolj profesionalne storitve našim strankam.
Leta 2020 smo našo tovarno izboljšali s sistemom upravljanja 6S.


V preteklih letih smo obiskovali veliko različnih razstav. In gradimo dolgoročne poslovne odnose s številnimi strankami iz različnih držav.
Udeležujemo se kitajskega mednarodnega sejma pohištva v letih 2014 in 2015, udeležimo se sejma Caton leta 2016.
Leta 2017 smo se začeli udeleževati nekaterih razstav v tujini, kot je ORGATEC v Kölnu.
V letih 2018 in 2019 se udeležujemo več sejmov elektronike, kot so Consumer Electronics v Hongkongu, COMPUTEX v Taipeiju in Consumer Electronics v Indoneziji.
2020 se udeležujemo IMM v Kölnu.
Ti dve leti, zaradi globalnega odmora, moramo prekiniti našo razstavno turnejo.
Po večletnem trudu je naša tovarna opravila sistem vodenja kakovosti ISO9001: 2015, sistem upravljanja okolja 14001:2015 in presojo BSCI.
Naši glavni proizvodi so črno-rumeni pisarniški stol Racing Style, igralni stol, dirkalni stol, pisarniški stol in barski stoli. Ti dve leti dobavljamo tudi igralno mizo in naglasni stol. Da bi izpolnili zahteve z vsega sveta, ima veliko naših izdelkov posebno poročilo o preskusu. Glede kakovosti in trajnosti smo izdelali poročilo o preskusu BIFMA, EN1335, EN12520 in EN12521. V zvezi z zahtevami za požarne produkte smo izdelali BS5852, EN1021, CA 117. Glede okoljskih zahtev pa smo izdelali REACH, AZO, 6P, SCCP, kadmij in tako naprej.

Q1. Ali ste tovarna ali trgovsko podjetje?
O: Smo proizvajalec. Naša tovarna je opravila certifikat ISO 9001:2015 in ISO 14001: 2015 ter revizijo Ul. Storimo za 1000+ strank iz 100+ držav v 23 letih.
Q2. Kateri so vaši glavni izdelki?
O: Glavni izdelki, s katerimi se naša korporacija ukvarja, so pisarniško pohištvo, vključno s pisarniškimi stoli v črnem in rumenem slogu v dirkalnem slogu, pisarniškimi stoli, igralnimi stoli, barskimi stoli, dirkalnimi stoli itd.
Q3. Ali lahko pred naročilom dobim brezplačen vzorec?
O: Da, seveda. Prosimo, da najprej plačate pristojbino za vzorec in stroške prevoza, mi pa vam bomo vrnili pristojbino za vzorec po oddaji uradnega naročila.
Q4. Ali lahko sprejmete naročila OEM ali ODM?
O: Da, lahko. Dobrodošli so tudi naročila po meri.
V5. Kakšni so vaši pogoji dostave?
A: FOB, EXW, CIF, DDP in tako naprej.
V6. Kakšen je vaš dobavni rok?
O: 25-35 dni.
V7. Ali lahko daste garancijo za naše izdelke?
O: 2 leti garancije, nadzorujemo kakovost v skladu s sistemom ISO 9001:2015. Obljubimo, da bomo zamenjali vse pokvarjene izdelke.
Priljubljena oznake: y-2899 pisarniški stol v dirkalnem slogu črno-rumen, Kitajska y-2899 pisarniški stol v dirkalnem slogu črno-rumen proizvajalci, dobavitelji, tovarna













