Zložljiv mrežast pisarniški stol je zasnovan v skladu z željo uporabnikov, da vsi potrebujejo večjo izkušnjo s pisarniškim stolom, ki ga uporabljajo ves dan. Ta pisarniški stol združuje udobje in nastavljivo ledveno oporo. Kot pisarniški stol ima ta model tradicionalne dele z mrežastim materialom, plinsko dvigalo, podnožje in kolesce. Hkrati je mogoče naslonjalo stola zložiti. Na splošno je ta pisarniški stol zelo primeren za dolgotrajno uporabo.
| Model kromiranega stola: | Y-3003 |
| Opis: | Zložljiv mrežast pisarniški stol |
| Naslon za roke: | Fiksni naslon za roke |
| Mehanizem: | Mehanizem metulja |
| Plinsko dvigalo: | 80 mm plinsko dvigalo razreda 2 |
| Osnova: | Najlonska podlaga |
| Castor: | Kolesce iz najlona |
| Velikost škatle: | 63 x 38 x 63 cm |
| Količina nakladanja: | 188 kosov/20GP; 445 kosov/40 HQ |
| MOQ | 50 KOSOV |
| Čas dostave: | 25-35 dni po prejetem depozitu |
| Vrata za nalaganje: | Šanghaj ali Ningbo |






Anji Guyou Furniture Co., LTD je profesionalni proizvajalec pisarniških stolov z zložljivo hrbtno mrežo že 25 let.
Imamo več kot 80 izkušenih zaposlenih, ki zagotavljajo dobro in učinkovito proizvodnjo.
Imamo tudi 10 višjih prodajnih kadrov, ki našim strankam-nudijo rešitev na enem mestu.
Imamo 5-člansko oblikovalsko ekipo, ki našim strankam pomaga pri večji prilagodljivosti pri storitvah OEM.
Leta 1996 smo začeli poslovati s pisarniškimi stoli v Šanghaju.
2001 smo ustanovili lastno podjetje z imenom Shanghai Meisheng Furniture Co., Ltd. Med letoma 2001 in 2010 smo zgradili dobre poslovne odnose z vladnimi agencijami, visokošolskimi ustanovami, bankami, poslovnimi centri in številnimi drugimi strankami.
Leta 2010 smo se vrnili v Anji in ustanovili Anji Yuanheng Furniture Co., ltd. Še vedno ohranjamo poslovne odnose s strankami v Šanghaju, nekaj strank pa porabimo tudi na drugih področjih.
Leta 2012 smo ustanovili Anji Guyou Furniture Co., Ltd in začeli izvažati naše pisarniške stole na prekomorske trge.
2016, po večletnem razvoju, se moramo preseliti v novo tovarno, da izpolnimo zahteve po poslovni rasti.
Leta 2018 se je naš prodajni oddelek preselil v novo pisarno v Hangzhouju, da bi sprejeli več odličnih članov, da se pridružijo in ponudijo bolj profesionalne storitve našim strankam.
Leta 2020 smo našo tovarno izboljšali s sistemom upravljanja 6S.


V preteklih letih smo obiskovali veliko različnih razstav. In gradimo dolgoročne poslovne odnose s številnimi strankami iz različnih držav.
Udeležujemo se kitajskega mednarodnega sejma pohištva v letih 2014 in 2015, udeležimo se sejma Caton leta 2016.
Leta 2017 smo se začeli udeleževati nekaterih razstav v tujini, kot je ORGATEC v Kölnu.
V letih 2018 in 2019 se udeležujemo več sejmov elektronike, kot so Consumer Electronics v Hongkongu, COMPUTEX v Taipeiju in Consumer Electronics v Indoneziji.
2020 se udeležujemo IMM v Kölnu.
Ti dve leti, zaradi globalnega odmora, moramo prekiniti našo razstavno turnejo.
Po večletnem trudu je naša tovarna opravila sistem vodenja kakovosti ISO9001: 2015, sistem upravljanja okolja 14001:2015 in presojo BSCI.
Naši glavni proizvodi so ergonomski zložljivi mrežni pisarniški stoli, igralni stoli, dirkalni stoli, pisarniški stoli in barski stoli. Ti 2 leti dobavljamo tudi igralno mizo in naglasni stol. Da bi izpolnili zahteve z vsega sveta, ima veliko naših izdelkov posebno poročilo o preskusu. Glede kakovosti in trajnosti smo izdelali poročilo o testiranju BIFMA, EN1335, EN12520 in EN12521. V zvezi z zahtevami za požarno proizvodnjo smo izdelali BS5852, EN1021, CA 117. Glede okoljskih zahtev pa smo izdelali REACH, AZO, 6P, SCCP, kadmij itd.

Q1. Ali ste tovarna ali trgovsko podjetje?
O: Smo proizvajalec. Naša tovarna je opravila certifikat ISO 9001:2015 in ISO 14001: 2015 ter revizijo Ul. Storimo za 1000+ strank iz 100+ držav v 23 letih.
Q2. Kateri so vaši glavni izdelki?
O: Glavni izdelki, s katerimi se naša korporacija ukvarja, so pisarniško pohištvo, vključno z zložljivimi mrežastimi pisarniškimi stoli, pisarniškimi stoli, igralnimi stoli, barskimi stoli, dirkalnimi stoli itd.
Q3. Ali lahko pred naročilom dobim brezplačen vzorec?
O: Da, seveda. Prosimo, da najprej plačate pristojbino za vzorec in stroške prevoza, mi pa vam bomo vrnili pristojbino za vzorec po oddanem uradnem naročilu.
Q4. Ali lahko sprejmete naročila OEM ali ODM?
O: Da, lahko. Dobrodošli so tudi naročila po meri.
V5. Kakšni so vaši pogoji dostave?
A: FOB, EXW, CIF, DDP in tako naprej.
V6. Kakšen je vaš dobavni rok?
O: 25-35 dni.
V7. Ali lahko daste garancijo za naše izdelke?
O: 2 leti garancije, nadzorujemo kakovost v skladu s sistemom ISO 9001:2015. Obljubimo, da bomo zamenjali vse pokvarjene izdelke.
| Material | Mreža, tkanina |
| Naslon za roke | PP naslon za roke |
| Mehanizem | Mehanizem |
| Škatla | Rjava škatla z izvoznimi standardi |
| Velikost izdelka | 66D*61W*97-104H |
| Velikost pakiranja | 63 x 38 x 63 cm |
| Količina nalaganja | 188 kosov/20'GP; 445 kosov/40HQ |
Priljubljena oznake: zložljivi mrežasti pisarniški stol, Kitajska zložljivi mrežasti pisarniški stol proizvajalci, dobavitelji, tovarna













